Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa

Oddział Dolnośląski

szybki kontakt

  • ul. Borowska 138,
    50-552 Wrocław
  • Prezes 507 794 866
  • sitp@sitp-wroclaw.pl

KONFERENCJA 27.04.2017r.

KONFERENCJA  27.04.2017r.

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 kwietnia 2017 r. w Hotelu HP Park Plaza Wrocław przy  ul. Bolesława Drobnera 11/13 we Wrocławiu odbędzie się, konferencja

WYMAGANIA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ DLA ISTNIEJĄCYCH BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ  I ZAMIESZKANIA ZBIOROWEGO

zorganizowana przez Oddział Dolnośląski SITP we współpracy z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu oraz  Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Konferencja skierowana jest do właścicieli i zarządców obiektów, osób zajmujących się ochroną przeciwpożarową w obiektach użyteczności publicznej, projektantów, rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, przedstawicieli organów Państwowej Straży Pożarnej a także osób zainteresowanych bezpieczeństwem osób i mienia.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną problemy w zakresie ochrony przeciwpożarowej jakie spotykane są w trakcie użytkowania obiektów użyteczności publicznej. Tematyka obejmie tak ważne problemy jak obowiązki osób odpowiedzialnych za ochronę przeciwpożarową w budynku, wymagania i obowiązki dotyczące bezpiecznej ewakuacji, dobór i konserwacje urządzeń przeciwpożarowych wiele innych.

W załączeniu

  1. plan konferencji 27.04.2017 Wrocław
  2. KARTA UCZESTNICTWA

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy